u. Grunwaldzka 70,
36-020 Tyczyn

+48 17 221 93 45
biuro@pomtyczyn.pl

PRODUKCJA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Produkujemy części zamienne.

Wytwarzamy między innymi części do takich maszyn jak:

  • Ciągniki C- 360, C362
  • Ciągniki z silnikami perkins.. C – 360 3P , MF III ( MF235, MF255,...U-2812,U-3512, U-3514),MF 4   (U-4512, U4514...)
  • Ciągnik C- 330, C-330M,  C-335
  • Ciągnik T25
  • Kosiarka rotacyjna
  • Ciągnik C385 i pochodne (U-912, U-914, U-1012, U-1014, U-1014...U-1224)
  • Przyczepa – rozrzutnik obornika
  • Śruby metryczne

 

Poniżej znajdą Państwo wykaz naszych produktów.

Ciągnik C-360

Nr katalogowy POM L.p.
Nazwa wyrobu
Zamiennik
03230564 1.
Korbowód silnika
46503230
01040405 2. Wałek rozrządu NOO 50404010
01040405 3. Wałek rozrządu,R1,R2 50404010
005230505 4. Śruba korbowodu 505032500
006230505 5. Nakrętka śruby korbowodu 505032600
04431564 6. Wentylator silnika 46513440
011311405 7. Śruba reg.sprzęgła /długa/ Istp 504113110
018311505 8. Śruba reg.sprzęgła /krótka/IIstp 505113810
05182405 9. Sworzeń koła 50428150
12x1.5x45 10. Śruba koła zamachowego 505031700
004551005 11. Śruba koła przedniego 500155400
904104958 12. Głowica rozrusznika R-7 859401409
0205158 13. Głowica rozrusznika R-11a 8515020
14x1.5s 14. Nakrętka koła przedniego 504363300
8x60 15. Szpilka wtryskiwacza 542110050
14x1.5x50s 16. Śruba przeciwwagi wału korbow. 504031000
007971905 17. Śruba zwolnicy 509179700
16143405 18. Sworzeń zwrotnicy uniwersalny 50434161
05143405 19. Sworzeń zwrotnicy prawy 50434150
06143405 20. Sworzeń zwrotnicy lewy 50434160

 

 Ciągniki: 360-3P, MF3 MF4 "PERKINS"

 

Nr katalogowy POM L.p. Nazwa wyrobu Zamiennik
02031964 1. Wentylator silnika 46913020
00525900 2. Śruba korbowodu 00952500
7/16/k- MF3 3. Nakrętka śruby korbowodu 332213270
7/16g-MF3 4. Nakrętka śruby głowicy 332213150
5/8-MF3 5. Śruba koła tylnego 893017M20
16251413 6. Wałek rozrządu NOM, 31415261
16251413 7. Wałek rozrządu,R1,R2 31415261
19K0192313 8. Korbowód 3132910K91
01M261188 9. Nakrętka koła 881162M10
11054668 10. Głowica rozrusznika R11h 86645011
61126723 11. Śruba korbowodu MF-4 327621160
082312233 12. Nakrętka śruby korbow. MF-4 332213280
0105368 13. Głowica rozrusznika R11g 8635010
7/16d-MF3 14. Śruba głowicy dłuższa 321814460
7/16gk-MF3 15. Śruba głowicy krótsza 321814470
1 / 2 –MF3 16 Śruba koła zamachowego 00968030
05426900 17. Śruba miski olejowej / długa / 00962450
01126474 18. Śruba miski olejowej / krótka/ 07462110
014418123 19. Śruba łożyska głównego 321814410
024418123 20. Śruba pokrywy łożyska 321814420
04318812 21. Nakrętka moc. kolektora wydech. 21881340
020067500 22. Nakrętka moc. pompy wtrysk. 005760020
04526470 23. Śruba mocowania tylnej pokrywy 07462540
02506750 24. Nakrętka 05760520
05536470 25. Śruba pompy olejowej 07463550
04148470 26. Śruba 07484140
09148470 27. Śruba pompy wody (krótka) 07484190
03312322 28. Śruba pompy wody (długa) 22321330
- 29. Śruba maski 365008x10
- 30. Śruba zwrotnicy 377898x10
- 31. Śruba zwrotnicy 377897x10
05048470 32. Śruba 07484050
05526470 33. Śruba 07462550
01506705 34. Nakrętka 05760510

 

Ciągniki C-385 (U-912, U-914,..)

Nr katalogowy POM L.p.
Nazwa wyrobu
Zamiennik
024020008 1. Śruba głowicy 800020420
044030008 2. Śruba korbowodu 800030440
0105558 3. Głowica rozrusznika R11b 8555010
  4. Głowica rozrusz. R10a/SW400  
  5. Głowica rozrusz. R10c Star200  
20x1.5x50 6. Śruba koła pasowego 890030110
14x1.5x35 7. Śruba koła zamachowego 800030350

 

 

Ciągnik URSUS C-330

Nr katalogowy POM L.p.
Nazwa wyrobu
Zamiennik
10123024 1. Korbowód silnika 42032101
08531005 2. Śruba mechanizmu różnicowego 50013580
002431005 3. Śruba mechanizmu różnic. szlif 500134200
20x1.5 4. Nakrętka koła tylnego 54230319
16x1.5 w 5. Nakrętka stopy korpusu silnika 500005300
12x1.25x35 6. Śruba koła zamachowego 500055800
000700105 7. Śruba korbowodu 501007000
21050005 8. Wałek rozrządu 50005012
16x1.5x75 9. Śruba tarczy koła 500139110
16x1.5x98 10. Śruba obciążnika koła 500138700
05013024 11. Wał korbowy 42031050

 

 T-25 "WŁADYMIRIEC"

Nr katalogowy POM

L.p.

Nazwa wyrobu

Zamiennik

D211005011A3

1.

Wał korbowy silnika

D211005011A3

D37M1004112

2.

Korbowód silnika

D37M1004112

D37M10041810

3.

Śruba korbowodu z nakrętką

D37M10041810

12x1.25x40

4.

Śruba koła zamachowego M12

12x1.25x40

14x1.5x40s

5.

Śruba koła zamachowego M14

14x1.5x40s

D37M-1004115

6.

Tulejka korbowodu

D37M-1004115

 

PRZYCZEPA, ROZRZUTNIK OBORNIKA

Nr katalogowy POM L.p. Nazwa wyrobu Zamiennik
20x1.5x88s 1. Śruba koła 20x1.5x88s
18x1.5x55s 2. Śruba koła 18x1.5x55s
20x1.5x78s 3. Śruba koła 20x1.5x78s
M18x1.5 4. Nakrętka koła M18x1.5

 

KOSIARKA ROTACYJNA

Nr katalogowy POM L.p. Nazwa wyrobu Zamiennik
12x25i10 1. Śruba talerza 12x25i10
12x25i 8 2. Śruba talerza 12x25i 8

 

ŚRUBY METRYCZNE

 

Nr katalogowy POM L.p.
Nazwa wyrobu
Zamiennik
80621245 1. Śruba  M8x20i 54212608
  2. Śruba  M8x25i  
  3. Śruba  M8x35  
1-53-05F 4. Śruba  M8x85 F50-35-1
M10x35 5. Śruba stopki kultywatora M10x35
02170405 6. Śruba  M10x130 kl.8.8 50407120
04701245 7. Śruba  M12x35 kl.8.8 54210740
  8. Śruba do pługa M12x35  
  9. Śruba M12x40 / cepa /  
  10.  Śruba pługa M12x40  
82301245 11.  Śruba  M12x45 kl.8.8 54210328
  12.  Śruba  M12x1.25x50 kl.8.8  
  13.  Śruba  M12x1.25x55 kl.8.8  
  14.  Śruba  M12x1.25x90 kl.8.8  
  15.  Śruba M12x95  
92511245 16.  Śruba  M12x110 kl. 8.8 54211529
03511245 17.  Śruba  M12x150 kl. 8.8 54211530
13511245 18.  Śruba  M12x160 kl.8.8 54211531
  19.  Śruba M14x1.5x35 kl.10.9 k .zamach. 800030350
56201245 20.  Śruba  M14x40 kl.8.8 54210265
92301245 21.  Śruba  M14x50 kl.8.8 54210329
55121245 22.  Śruba  M14x55 kl.8.8 54212155
83201245 23.  Śruba  M14x1.5x50 kl.8.8 54210238
49201245 24.  Śruba  M14x1.5x55 kl.8.8 54210294
32301245 25.  Śruba  M14x1.5x60 kl.8.8 54210323
97201245 26.  Śruba  M14x1.5x75 kl.8.8 54210279
22301245 27.  Śruba  M14x1.5x85 kl.8.8 54210322
00500003225 28.  Śruba koła prasy M16x1.5x25 52230000500
  29.  Śruba glebogryzarki M16x1.5x35  
43601245 30.  Śruba  M16x40 kl.8.8 54210634
  31.  Śruba  M16x50 kl.5.8  
71511254 32.  Śruba  M16x110 kl.8.8 54211517
  33.  Śruba  M16x1.5x50 kl.8.8  
  34.  Śruba  M16x1.5x60 kl.8.8  
44611245 35.  Śruba  M16x1.5x110 kl.8.8 54211644
  36.  Śruba  M18x55  
78201245 37.  Śruba  M18x1.5x60 kl.8.8 54210287
011320405 38.  Szpilka koła Bizon M20x1.5x76 504023110
74303245 39.  Nakrętka mech. różnicowego 10 kl..8.8 54230347
  40.  Nakrętka 10x1  
33603245 41.  Nakrętka sprzęgła  10x1.25 54230633
  42.  Nakrętka wspornika zaworów M12 54230626
23303245 43.  Nakrętka głowicy M14 54230332
05010505 44.  Nakrętka głowicy 14x1.5   
05010505 45.  Nakrętka 14x1.5 wysoka 50501050
92303245 46.  Nakrętka głowicy M16x1.5 54230329
  47.  Nakrętka M18x1.5