ul. Grunwaldzka 70,
36-020 Tyczyn

+48 17 221 93 45
biuro@pomtyczyn.pl

O NAS

Firma " POM TYCZYN"- Państwowy Ośrodek Maszynowy z siedzibą w Tyczynie powstała w 1967 roku. W 1994 roku nastąpiła prywatyzacja firmy. W nazwie pozostawiono skrót "POM TYCZYN" chcąc zachować znaną w kraju, wypracowaną przez lata dobrą markę przedsiębiorstwa.

Od początku swojej działalności aż po dzień dzisiejszy wykonujemy usługi z zakresu obsługi technicznej ciągników i maszyn rolniczych, w tym remonty silników wysokopreżnych ciągnikowych i samochodowych oraz regenerację części zamiennych. Ponadto zajmujemy się produkcją takich wyrobów jak wały korbowe, korbowody, wałki rozrządu i inne części do silników spalinowych których odbiorcami są firmy z całego kraju.

Uzupełnieniem wyżej wymienionych usług i produkcji jest działalność handlowa. Prowadzimy doskonale zaopatrzony sklep, w którym klienci mogą nabyć części do ciągników i maszyn rolniczych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wyszkolona załoga oraz wyposażenie techniczne powodują, iż z powodzeniem współpracujemy oraz wykonujemy zlecenia dla wielu firm z branży obsługi rolnictwa. Naszymi Klientami byli i są nadal między innymi: ZM Ursus, Fabryka Przyczep Samochodowych w Zasławiu, Wytwórnia Silników Wysokoprężnych " ANDORIA " w Andrychowie.

Ogromną satysfakcją jest dla nas fakt, iż oferta naszej firmy skierowana jest już do kolejnego pokolenia rolników, którzy zaopatrując się w nasze wyroby oraz korzystając z usług zawsze mogą liczyć na fachową obsługę.

W roku 2019 firma "POM-TYCZYN" została zrestrukturyzowana przez nową kadrę zarządzającą, a oferta firmy, rodzaj wykonywanych usług i asortyment handlowy zostały poszerzone.

 

Na naszej stronie, w celu podniesienia jej efektywności, wykorzystywane są pliki cookies (ciasteczka) Informacje